czwartek, 23 maja
Shadow

Odkryj sekrety skutecznej promocji swojej firmy za pomocą unikalnych gadżetów z nadrukiem!

Gadżety z nadrukiem to doskonały przykład niestandardowej promocji firmy. Wystarczy raz zainwestować w gadżety reklamowe z nadrukiem, aby podarować pracownikowi, kontrahentowi czy klientowi praktyczny drobiazg, z którego będziesz często i chętnie korzystał. Dobrej jakości nadruk z logo Twojej firmy sprawi, że szybko stanie się on rozpoznawalny w najbliższym otoczeniu osoby, która będzie używać na przykład kubka reklamowego. Jakie gadżety promocyjne dla firm z własnym nadrukiem warto wybrać?

Gadżety firmowe z unikalnym logo – Twoje zaproszenie do świata indywidualności

Wyjątkowe gadżety reklamowe to nie zawsze innowacyjne urządzenia czy zaskakujące akcesoria. Za nietuzinkowy gadżet promocyjny z logo lub z nadrukiem można uznać także kubek na herbatę czy kawę. Wręczony pracownikom wraz ze świąteczną paczką czy jako jeden z elementów nagrody dla klientów w konkursie internetowym będzie długo powierzchnią reklamową Twojego biznesu. Aby służył i Tobie, i osobie obdarowanej, musi być praktyczny i z dobrze widocznym logo czy grafiką wykonaną trwałym nadrukiem wysokiej jakości.

Co ważne, liczy się też nietuzinkowe wzornictwo takiego gadżetu promocyjnego z logo. Będzie codziennie towarzyszyć Twojemu klientowi czy kontrahentowi w domu lub biurze, a osoby z jego otoczenia na pewno zwrócą uwagę na taki niebanalny gadżet, a tym samym także na logo Twojej firmy. Wybierz firmę zajmującą się produkcją gadżetów promocyjnych z logo, która w swojej ofercie ma zestawy do zaparzania herbaty czy serwowania kawy. Popularne serwisy kawowe są niezwykle praktyczne, a poza filiżankami lub kubkami zawierają czasem także czajniki, mleczniki, cukiernice, talerze do podawania ciasta i talerzyki deserowe. Innym ciekawym pomysłem na zakup kubków reklamowych w nietypowej odsłonie są kubki szklane i te z kolorowym wnętrzem.

Gadżety z nadrukiem – małe cuda na wielką reklamę

Jednym z często powielanych mitów na temat reklamy i gadżetów z nadrukiem jest to, że są drogie. Największe wyzwanie zawsze stanowi umiejętne dopasowanie rodzaju gadżetu do charakteru biznesu i profilu klientów czy kontrahentów. Sztuką nie jest zakup bardzo drogich zestawów narzędzi czy butelek termicznych z nadrukiem, ale zastanowienie się, które ucieszą osoby obdarowane na tyle, że będą chciały z nich korzystać na co dzień.

Ważną kwestią jest także funkcjonalność wybranych gadżetów i to, jak fakt wręczenia upominku z nadrukiem lub logo skłoni obdarowanych do wierności zasadzie wzajemności. Na czym ona polega? To jedna z najważniejszych prawidłowości, która rządzi naszym życiem społecznym. Opiera się na założeniu, że jeśli ktoś wyświadcza nam jakąś przysługę czy sprawia przyjemność, to zgodnie z regułami społecznymi należy jej się coś w zamian. Sprowadzając tę zasadę do świata firmowych gadżetów z nadrukiem, można by założyć, że wręczenie nawet niewielkiego drobiazgu z logo sprawi, że Twój klient będzie bardziej skłonny ponownie skorzystać z Twoich usług lub kupić Twoje produkty. To samo dotyczy kontrahentów czy potencjalnych klientów, którzy wygrają nietuzinkową nagrodę w zorganizowanym przez Ciebie konkursie internetowym.

Jakie niewielkie upominki sprawdzą się w roli gadżetów reklamowych z nadrukiem, które będą skutecznie promować Twoją firmę? Jeśli jesteś producentem plecaków albo akcesoriów rowerowych, możesz wybrać światełko bezpieczeństwa z karabińczykiem. Będzie z niego chętnie korzystać i zapalony piechur, i miłośnik jazdy na rowerze. Inne praktyczne, a przy tym relatywnie tanie gadżety z nadrukiem to na przykład żetony do wózków sklepowych na breloku, douszne słuchawki przewodowe czy zaślepka na kamerę w telefonie.

Które gadżety firmowe z nadrukiem sprawdzą się w Twoim biznesie? Dowiedz się, co wybrać!

Gadżety reklamowe z logo mogą bezpośrednio nawiązywać do charakteru Twojej działalności albo w ciekawy lub zabawny sposób przełamywać standardowe spojrzenie na promocję. Myślenie „out of the box” jest zawsze w cenie! Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z wyborem gadżetów z nadrukiem dla swojej firmy? Nic prostszego – przejrzyj ofertę zaufanego producenta gadżetów promocyjnych albo poproś o pomoc pracujących tam doradców.

Dla przykładu, jeśli prowadzisz sklep z karmą i akcesoriami dla zwierząt, pomyśl o standardowych i nietuzinkowych gadżetach firmowych z logo. Wśród tych pierwszych popularne są pojemniki z brelokiem na woreczki na psie odchody. Warto zwrócić uwagę również na bezpieczeństwo czy komfort pupila – wówczas sprawdzą się składane miski na wodę czy karmę, światełko doczepiane do obroży lub smyczy bądź chusta z elementami odblaskowymi. Z kolei właściciele będą chętnie korzystali z metalowego breloka z monetą Heinzo, który ozdobiono jeszcze figurką zwierzęcia, na przykład psa lub kota.

Praktyczny, a zarazem nietuzinkowy gadżet to uniwersalny upominek dla klientów, pracowników i kontrahentów. Warto potraktować go jak doskonały nośnik reklamowy i inwestycję, która uruchomi jedną z najważniejszych reguł życia społecznego, czyli zasadę wzajemności. Ta z kolei może skłonić obdarowanych do skorzystania z Twojej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + trzynaście =