piątek, 14 czerwca
Shadow

Gdzie kupić oryginalne perfumy Tom Ford?

Kompozycje zapachowe Tom Ford to perfumy z klasą. Wybierają je dla siebie najbardziej wymagający koneserzy i koneserki luksusowych zapachów. Jednak by móc w pełni cieszyć się wonią perfum Tom Ford, musisz kupić oryginalny flakon. Podpowiadamy, gdzie należy go szukać i wyjaśniamy, dlaczego warto unikać podróbek i „odpowiedników”.

Sklepy z zamiennikami perfum Tom Ford – omijaj je z daleka

Są miejsca, które kuszą zamiennikami kompozycji Tom Ford. Perfumy takie są zwykle znacznie tańsze niż oryginalne flakony. Jednak niska cena może świadczyć o tym, że dana kompozycja nie ma zbyt wiele wspólnego z oryginałem.

Producenci zamienników perfum minimalizują koszty ich produkcji, wykorzystując tańsze, a co za tym idzie, gorszej jakości surowce. W większości są to syntetyczne, wyprodukowane w laboratorium olejki eteryczne, a nie pozyskane z kwiatów i owoców.

Gorszej jakości surowce:

  • mają mniej intensywny zapach – ich woń jest często niedostatecznie wyrazista;
  • nie są trwałe – zapach oryginalnych perfum utrzymuje się na skórze nawet przez kilkanaście godzin; natomiast woń zamiennika może ulotnić się w zaledwie kilka chwili;
  • mogą wywoływać podrażnienia i alergie skórne.

Perfumerie – czy warto kupować tam perfumy Tom Ford?

W dobrej perfumerii prawdopodobnie zajedziesz szeroki wybór perfum Tom Ford. Będą one pochodzić z różnych kolekcji i należeć do rozmaitych linii zapachowych. W sklepie stacjonarnym możesz przetestować dany zapach i przekonać się, czy na pewno jest on dla ciebie. Pomocą na miejscu służą też sprzedawcy, którzy mogą podpowiedzieć ci np. jakie perfumy marki Tom Ford są obecnie na topie.

Perfumerie stacjonarne mają jedną, ale za to poważną wadę. Kupisz w nich oryginalne perfumy, jednak słono za nie zapłacisz. Możesz poczekać na wyprzedaż czy akcję rabatową, ale nie spodziewaj się, że cena flakonu Tom Ford diametralnie zmaleje.

Czy w sieci kupisz oryginalne perfumy Tom Ford?

Tak, w internecie możesz bezpiecznie kupić jeden z tych oryginalnych, markowych zapachów – pod warunkiem że zrobisz zakupy w odpowiednim sklepie.

Sprawdź, czy dana drogeria lub perfumeria online cieszy się dobrymi opiniami klientów. Jeśli wielu z nich było niezadowolonych ze zrobionych tam zakupów – i ty z nich zrezygnuj. Oprócz tego uważnie czytaj opisy sprzedawanych perfum. Jeśli znajdziesz wzmiankę sugerującą, że dany flakon może być zamiennikiem, w żadnym wypadku go nie kupuj.

Perfumy Tom Ford są chętnie kupowane w sklepach online. Powodem jest ich przyjaźniejsza dla portfela cena – w stosunku do stacjonarnych perfumerii. Nawet po doliczeniu kosztów dostawy okazuje się, że kupienie markowych perfum w sieci po prostu się opłaca.

Omijaj szerokim łukiem sklepy z zamiennikami perfum. Natomiast odwiedzając stacjonarną perfumerię i kupując tam oryginalny zapach Tom Ford, spodziewaj się, że głębiej zajrzysz do portfela. Dobrą alternatywą są sklepy online. Markowe perfumy kosztują tam zwykle mniej niż w drogeriach czy perfumeriach stacjonarnych. Dlatego zanim kupisz flakon Tom Ford – by nie przepłacić – porównaj ceny zapachów w różnych punktach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =