czwartek, 13 czerwca
Shadow

Kamienne wanny do łazienki i ogrodu. Relaks na najwyższym poziomie.

Najczęściej wybieraną wanną przez klientów jest porcelanowa lub akrylowa. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na alternatywny materiał, taki jak kamień. Z pewnością niejedna osoba będzie zaskoczona i na zawsze zmieni swoje przekonania po przeczytaniu tego tekstu.

Wybór wanny wykonanej z naturalnego kamienia, takiego jak marmur czy granit, to nie tylko podążanie za modą na naturalne produkty. To również prawdziwe uczucie radości, przyjemności oraz trwałości. Dlatego wiele osób decyduje się zainwestować w solidne wanny z kamienia i są z tego bardzo zadowolone.

Trwałość i design produktów są tak popularne, że wielu klientów używa kamiennych wanien nie tylko w łazienkach. Są one również instalowane w sypialniach, na tarasach, a nawet w ogrodach. Klienci są zachwyceni unikalnym uczuciem kamienia na skórze, komfortem leżenia i brakiem słów, aby to opisać. W efekcie wielu z nich nie wyobraża sobie już wanny lub umywalki wykonanej z innego materiału niż kamień. Można wręcz powiedzieć, że za każdym razem, gdy dotykają wanny, przypomina im ona, że jest to w 100% natura.

Co ciekawe, wiele osób, bazując na swoich doświadczeniach z zimnym kamieniem z rzeki, uważało, że kamienna wanna jest zawsze zimna. Jednak teraz, po doświadczeniach z wannami na świeżym powietrzu, wszyscy zgadzają się, że kamień utrzymuje temperaturę otoczenia. Trzeba się sporo natrudzić, aby go schłodzić. Średnia temperatura wewnątrz wynosi 21-23 stopnie, i taka jest wanna. Wlewając do niej cieplejszą wodę, można cieszyć się długimi chwilami obcowania z naturą w czterech ścianach swojego mieszkania lub domu. Osoby, które zainstalowały kamienne wanny w ogrodzie lub na zewnętrznym tarasie, zauważyły, że w letnich miesiącach, gdy kamień nagrzewał się w ciągu dnia, wieczorem i w nocy pozostawał dużo cieplejszy niż temperatura powietrza. Było to dla wielu zaskakujące, ponieważ różnica wynosiła kilka stopni, a dotknięcie kamienia powodowało odczuwalne ciepło bijące od kamienia. Doznania z takiej kąpieli w ciągu dnia, po wylaniu bardzo zimnej wody, lub wieczorem po napełnieniu wanny cieplejszą wodą, są nie do opisania. Inwestycja w nawet dużą, dwu- lub trzyosobową kamienną wannę do ogrodu jest zdecydowanie trafnym wyborem.

Stone Bathtub - River Stone.jpg

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak kamienne wanny mogą odmienić Twoje wnętrza, skontaktuj się z Lux4home™. Oferujemy szeroki wybór wanien, które nie tylko zachwycą wyglądem, ale również zapewnią wyjątkowe doznania podczas każdej kąpieli. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już odkryli magię kamienia w swoim domu.

Materiał powstał dzięki uprzejmości Lux4home™.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =